Wakacje w Augustowie z czworonogiem

Pies jest członkiem rodziny, to nie ulega wątpliwości. Dlatego trzeba go traktować tak samo jak każdego innego domownika. Jeśli rodzina jedzie na wakacje – to jedzie też pies.  Koncentrując się na wypoczynku krajowym bardzo pozytywnym zjawiskiem jest, że coraz więcej ośrodków, hoteli, pensjonatów czy kwater prywatnych oferuje także pobyt dla psa. Pies może przebywać odpłatnie lub nieodpłatnie – to zależy od zwyczaju takiego miejsca.  Przychylna zwierzętom jest baza noclegowa na Suwalszczyźnie – noclegi Augustów bardzo chętnie goszczą nie tylko człowieka.

Augustów jest idealnym miejscem na wypoczynek ze swoim ukochanym czworonogiem. Otoczenie Puszczy Augustowskiej daje możliwość spacerów, a nasz zwierzak może swobodnie pobiegać. Oprócz tego w Augustowie można zwiedzać pieszo wiele obiektów wraz ze swoim pupilem. Do spacerów zachęca park uzdrowiskowy, którego ścieżka ma długość kilometra.  Na turystów czeka wiele ciekawych atrakcji. Warto wspomnieć o najbardziej znanym Kanale Augustowskim, po którym można udać się w niezapomniany rejs. Ciekawym miejscem na terenie Augustowa są obiekty wojskowe.  Posiadają one ważną wartość historyczną, nie są jednak wpisane na listę zabytków Augustowa. Do dziś zachowały się budynki, które podczas wojen były zajmowane przez I Pułk Ułanów Krechowieckich.

Wakacyjne spacery z psem to sama radość. Wielogodzinne spacery z czworonożnym przyjacielem to ogromna przyjemność. W Polsce są miejscowości, w których możemy wypocząć z naszymi pupilami. Takim miejscem jest właśnie Augustów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>