Restauracja we wnętrzu odrzutowca TU-134A w Chłapowie

Planując swe jakże upragnione wakacje turyści bardzo często poszukują rejonów i atrakcji niezwykłych, które zachęciłyby ich do wyboru jakiegoś konkretnego miejsca. Osobom wybierającym się nad morze można z pewnością polecić Chłapowo. Można tu spędzić kilka naprawdę miłych i jedynych w swoim rodzaju chwil, które z pewnością jeszcze na długi czas zapadną nam w pamięci. Miejscowość znana jest w głównej mierze jako nadbałtycki kurort wypoczynkowy, do którego udają się zarówno rodziny z całą gromadką dzieci, jak i bardzo duże grupy znajomych ze względu na wiele dostępnych atrakcyjnych noclegów w Chłapowie.

Znajduje się tu niezwykle czysta i szeroka plaża, jak również wiele strzeżonych kąpielisk. Miejsce to jest również bardzo często wybierane przez osoby, które wybierając się na wakacyjny wypoczynek, równocześnie chciałyby mieć chwilę spokoju i być z dala od gwaru i tłoku, jaki występuje w większych, bardziej obleganych kurortach. Dodatkowo miłośnicy wycieczek rowerowych niewątpliwie znajdą tu coś dla siebie. Znajduje się tu bowiem wiele ścieżek, które tylko czekają, by z nich skorzystać i przeżyć niezapomnianą przygodę. Co więcej jest tu także całe mnóstwo tras dostosowanych do amatorów długich pieszych spacerów, podczas których oddać się można chociażby medytacji. Miejscem, do którego koniecznie trzeba się wybrać, a które z pewnością jest dość niezwykłe jest restauracja ,,Odlotowa”. Obiekt ten jest bardzo oryginalny przez wzgląd chociażby na swoją budowę. Otóż sama restauracja znajduje się we wnętrzu odrzutowca TU-134A! Atrakcja ta podoba się szczególnie dzieciom, warto więc wybrać się w to miejsce, by zobaczyć samolot z bliska. Niektórzy przychodzą tu tylko na mały sok, aby tylko przekonać się, jak restauracja wygląda od wewnątrz. Obiekt czynny jest od godziny 10 aż do odlotu, który według właściciela nigdy nie jest znany. W restauracji znaleźć możemy nie tylko dania kuchni polskiej, ale i włoskiej i innych. Za najbardziej popisową potrawę uznaje się tu placek po węgiersku oraz żeberka w coca-coli. Zapewniamy niezapomniane kulinarne wrażenia oraz niepowtarzalną i bez dwóch zdań jedyną w swoim rodzaju atmosferę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>